image

طراحی سایت

طراحی سایت به ساخت یک وب سایت در فضای اینترنت گفته می شود که به منظور اشتراک گذاری و معرفی هر گونه اطلاعات، خدمات و محصولات استفاده می شود. وب سایت به زبان ساده تر نمایشگاه شما در فضای آنلاین است که با طراحی وبسایت به آن دکوراسیونی زیبا و امکانات مورد نیازتان را اضافه می کنید.

 

طراحی سایت چیست؟

طراح سایت با توجه نیاز شما و اصول طراحی سایت، المان های سایت را چیده و فونت ها، رنگ ها، امکانات، مسیر کاربران و هر آنچه شامل ساختار سایت می شود را طراحی می کند. زیبایی شناسی و اصول طراحی بصری نیز از بخش های جدای ناپذیر طراحی سایت است. هر چه نمایشگاه شما زیبا تر و چشم نواز تر باشد، مشتریان بیشتری جذب شما شده و زمان بیشتری صرف بازدید از آن می کنند. در گذشته طراحان سایت بر روی نمایش سایت در صفحات دسکتاپ تمرکز داشتند، اما امروزه با گسترش کاربران تلفن های همراه، نمایش سایت در موبایل یا اصطلاحا طراحی ریسپانسیو سایت از اصول جدایی ناپذیر طراحی سایت شده است.

         

طراحی سایت استاتیک یک بار انجام شده و با استفاده از html و css و در موارد پیشرفته تر با جاوا اسکریپت ایجاد می شوند. سایت استاتیک به زمان ساده سایتی است که المان های تغییر پذیر و پویا نداشته و تمام المان ها داخل کد سایت به صورت مستقیم قرار میگیرند. سایت استاتیک برای وجود اطلاعات و بارگذاری آن منبعی نداشته و قابل تغییر بجز توسط خود برنامه نویس نمی باشد. این سایت ها سرعت بالایی داشته و میزان کد کمتری نیز دارند. 

طراحی سایت داینامیک علاوه بر html، css و جاوا اسکریپت از زبان های برنامه نویسی دیگر مانند PHP، ASP>NET و استفاده می شود. سایت داینامیک قابلیت تغییر اطلاعات را توسط سیستم های مدیریت محتوا دارند. سیستم مدیریت محتوا یا cms می تواند به صورت اختصاصی طراحی شده باشد که در طراحی سایت اختصاصی رایج است. برخی از سایت ها که با استفاده از سایت ساز هایی مانند وردپرس ساخته می شوند، سیستم مدیریت محتوای مخصوص خود را دارند. 

همانطور که اشاره کردیم وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که رایگان می باشد. طراحی سایت با ورد پرس مزایای زیادی دارد که شامل open source بودن، رایگان بودن استفاده از آن، وجود پلاگین های متعدد جهت افزایش امکانات، نصب و کاربری آسان و سریع و وجود المان های متعدد برای بهبود سئو سایت می باشد. طراحی سایت ورد پرسی با توجه به افزایش نیاز کاربران به سایت فروشگاهی، شرکتی و... بسیار رواج پیدا کرد. 

طراحی سایت اختصاصی با استفاده از سایت ساز ها انجام نشده و به صورت کامل کد نویسی می شود. سایت های طراحی اختصاصی سیستم بارگذاری محتوا مخصوص به خود را دارند. از مزایای طراحی سایت اختصاصی می توان به داشتن امکانات ویژه که دارد cms ها وجود ندارد، سرعت بالا و قابلیت گسترش بسیار زیاد اشاره کرد.

بسیاری از شرکت ها برای معرفی خدمات و خود شرکت، معرفی راه های ارتباطی، نمایش نمونه کار ها و... اقدام به طراحی وب سایت شرکتی می کنند. در طراحی سایت شرکتی هدف فروش محصولات نبوده و در بعضی از موارد حتی اقدامی برای سئو سایت انجام نمی شود و فقط برای حضور شرکت در فضای اینترنت است. 

افرادی که کسب و کار شخصی دارند یا به صورت فریلنسری کار میکنند عموما به طراحی سایت شخصی نیاز پیدا میکنند. در طراحی وب سایت شخصی اهمیت زیادی به معرفی فرد، زمینه های فعالیت، سوابق کاری و... داده می شود. از سایت شخصی می توان به عنوان رزومه کاری نیز استفاده کرد. 

         
    

خدمات سئو و طراحی سایت سطح یک

برند سطح یک با توجه به نیاز کاربر اقدام به طراحی یک سایت با پلتفرم مناسب مینماید. طراحی سایت با مبنای سئو و طراحی بهینه و ریسپانسیو میباشد. استراتژی مناسب محتوایی و سئو تکنیکال لازمه توسعه یک وبسایت میباشد.

خدمات ما

مشاهده همه
طراحی سایت فروشگاهی
طراحی سایت فروشگاهی
مشاهده
طراحی سایت شرکتی
مشاهده
بهبود و طراحی مجدد سایت
مشاهده
طراحی سایت شخصی
مشاهده
طراحی سایت خدماتی
مشاهده
طراحی و برنامه نویسی پنل های اختصاصی
مشاهده
پشتیبانی فنی سایت
مشاهده
طراحی سایت خبری
مشاهده
طراحی سایت پزشکی
مشاهده
سئو سایت پزشکی
مشاهده
طراحی سایت
طراحی اختصاصی و غیر اختصاصی وب سایت
مشاهده
سئو سایت
سئو سایت و بهینه سازی سایت
مشاهده
سایر خدمات
مشاهده